Szkolenia

Jeśli uważasz, że edukacja kosztuje, spróbuj niewiedzy.

Praktyczna księgowość

Szkolimy właścicieli, członków zarządów, dyrektorów finansowych przedsiębiorstw, gdyż wiemy, że znajomość zastosowania przepisów podatkowych pozwala na kreatywne wykorzystywanie ich we własnym biznesie. Oferujemy szkolenia dla księgowych i kadrowych budując wewnętrzne działy księgowe w przedsiębiorstwach.

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości od zawsze były bliskie naszemu sercu. Maksymalizacja zysku poprzez optymalizację podatków i kosztów pozwoli na czerpanie więcej przyjemności i korzyści finansowych z inwestycji.

Szkolenia sprzedażowe

Dobrze wyszkolony sprzedawca jest inwestycją nie kosztem. Po wielu latach budowania zespołów sprzedaży chętnie dzielimy się wiedzą jak osiągnąć najlepsze wyniki sprzedażowe w Twoim przedsiębiorstwie.

RODO

Prawidłowe przetwarzanie danych osobowych to nie tylko obowiązek a przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa procesów biznesowych. Organizujemy praktyczne warsztaty omawiając kluczowe zagadnienia z obszaru ochrony danych osobowych, przygotowujemy osoby do pełnienia funkcji IOD oraz szkolimy osoby mających kontakt z danymi osobowymi.

Mentoring, coaching

Prowadzone przez nas szkolenia są zorientowane na poszerzenia indywidualnych kompetencji, poznanie różnych form i celów działań rozwojowych pozwolą rozwinąć Twój biznes.

Jeżeli zaciekawiła Cię nasza propozycja...

Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce tutaj.